Izdruka: 20.10.2020. 23:32 no http://SITE_URL_ADDR  

Baktērijas līdzeklis smakas likvidēšanai krājtualetēs (autobusi, treileri, pārvietojamās)

BIO-DSCENT

 

(Baktēriju šķidrums nepatīkamas smakas novēršanai un atkritumu absorbētājs speciāli paredzētajās pārvietojamajās un sausajās tualetēs)

 

 

 

Izmantojot bioloģisko šķidruma koncentrātu smakas tiek novērstas molekulārā līmenī, vajadzība pēc maskējoša starpnieka, piemēram, parfīma, ir novērsta, ko parasti izmanto ķīmiskajos tīrīšanas līdzekļos.

 

Ķīmiskie smaržas kontrolētāji ir paredzēti mikroorganismu nonāvēšanai, kur izmanto spēcīgu aromātu, lai nomaskētu citas smakas. Izmantojot šāda veida smaržas kontroli, jūs iznīcināsiet ne tikai smaku izraisošos mikroorganismus, bet arī derīgos mikroorganismus. Tas padara sistēmu bioloģiski neaktīvu, un rezultātā tiek izveidotas blīvas vielas, kurām vajadzīga bieža izsūknēšana.

 

 

BIO-DSCENT mikroorganismu koncentrāts ir izstrādāts tieši, lai likvidētu smakas un sadalītu organiskās vielas krājtvertnēs (autobusos, treileros, krājrezervuāros) un biotualetēs. Speciālais mikroorganismu maisījums, saskaroties ar kanalizācijas vidi, nodrošina bioloģisko formulu, kas sadala un iznīcina smakas baktērijas.
Sadalīšanās procesa ietekmē samazinās cieto atkritumu masa, smaka nav jūtama vai arī tās nav vispār, bet pats galvenais: savācējtilpne, kuru ir vieglāk izsūknēt, ir brīva no cietajiem netīrumiem, kuri aplīp ar iekārtas malām.

 

BIO-DSCENT daudzkārt pārspēj visus mūsdienu ķīmiskos līdzekļus:

 

 

Nekavējoties novērš smakas – sadalot, likvidējot smaku veidojošās molekulas.
* Sašķeļ un pārstrādā visus organiskos savienojumus.
* Nav korozīvs.
* Atvieglo izsūknēšanas procesu.
* Draudzīgs apkārtējai videi.
* Nesatur bīstamas ķīmikālijas.
* Atzīta Veselības un Sabiedrības Aģentūrā

 

Ja ir 50 litri tvertnes tilpums:

 

Ieliej 30 - 50 ml BIO-DSCENT traukā tvertnē un pārliet ar 5 litri ūdens. Samaisīt un pēc tam ieliet kanalizācijas tvertnē. Pirms Jūs lejat šķidrumu tvertnē, lai noņemtu smaku un sabiezējumu - tvertnēm jābūt tīrām bez ķimikālijām (iztīrītām). Ja tvertnē iepriekš ir lietotas ķimikālijas, lai novērstu smakas, tad ķīmiskās nogulsnes nogalinās mikroorganismus, ko Jūs pievienosiet. Ja iepriekš tika lietotas ķīmiskās piedevas, tad lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem, lai iegūt bezmaksas konsultācijas par sistēmas tīrīšanu no ķīmiskām vielām.