Izdruka: 21.09.2023. 23:30 no http://SITE_URL_ADDR  

Baktēriju koncentrāts kanalizācijas tīkliem pret taukiem

 

BIO-GT

 

(Baktēriju koncentrāts taukvielu sašķelšanai virtuves tīklos)

 

 

 

Baktēriju koncentrātā ir mikroorganismi, kas speciāli paredzēti tauku un eļļas sagraušanai.

 

Nonākot šajā vidē, mikroorganismi ne tikai sāk savu darbību - šķelt taukus, novērst ļoti nepatīkamo tauku smaku, bet mikroorganismi sāk arī vairoties, tā palielinot savu populāciju, kuras rezultātā optimizējās tauku pārstrāde.

 


Tauku aizaugšanas process kanalizācijas tīklā

<!--[if

 


 


Mikroorganismi ar fermentu palīdzību sagrauj, sašķeļ vielas. Mikroorganismi atpazīst apkārtējā vidē klātesošās organiskās vielas un reaģē uz tām, izveidojot fermentus, kuri ir nepieciešami, lai sagrautu konkrētās organiskās vielas (taukus). Katru reizi sašķeļot taukvielu uz mazākām daļiņām, mikroorganisms saņem enerģiju. Šī enerģija tiek izmantota fermentu izveidošanai un šūnu augšanai. Esošie mikroorganismi turpina augt un vairoties veidojot uz caurules virs taukiem bioplēvi ar kuras starpniecību tauku slānis tiek sagrauts.

 

 

 

BIO-GT baktēriju koncentrāts ir speciāli izveidots, lai šīs baktērijas šķeltu un noārdītu tauku slāņus no kanalizācijas tīkliem, kā arī samazinātu uzkrāto tauku slāni tauku uztvērējos.

 

 

Virtuvēm:

 

Ja kanalizācijas notekcaurule nav tīrīta un tā regulāri aizsprostojas, tad ir nepieciešams vienu reizi divu nedēļu laikā 10 – 15 gramus šo baktēriju koncentrātu sajaukt ar 100 ml siltu ūdeni un atstāt uz 10 min. Pēc tam šo maisījumu ieliet virtuves notekā. Stipra piesārņojuma gadījumā: pa 5 gramiem katru dienu, 2 nedēļu garumā, pēc tam piemērot parasto devu.

 

 

 

 

 

 

Tauku uztvērējiem:

 

 

BIO-GT baktēriju koncentrāts ļauj ātri pārstrādāt dzīvnieku taukus, cepšanā izmantotās eļļas un taukvielas. BIO-GT arī samazina smago pārtikas daļiņu daudzumu cietē un cukurā. Šis pārstrādes process samazina vajadzību pēc biežās tauku uztvērēja izsūknēšanas un nodrošina smaržas kontroli.

 

Pielietojot BIO-GT tauku uztvērējos, eļļas un tauki, kuri atrodas tauku uztvērējā šķidrā stāvoklī, tiek sadalīti un pārstrādāti vienkāršajās vielās - ogļskābajā gāzē un ūdenī, kas ļauj novadīt tās centrālajā kanalizācijā.

 

 

 

 
Atšķirībā no ķīmiskiem preparātiem, BIO-GT ir absolūti drošs caurulēm.

 

 

Šo baktēriju koncentrātu var dozēt tieši tauku uztvērējā, bet var arī ievadīt notekcaurulēs, caur kurām BIO-GT nonāks tauku uztvērējā. Ir jāizlieto viss sagatavotais maisījums. Dozēšana ir atkarīga no tauku daudzuma un no lietojamās produkcijas veida. Jūs varat sazināties ar mums, lai izvēlētos visatbilstošāko līdzekli problēmas risināšanai.

 

 

Iedarbība

 

Salīdzinājums ar

 

citiem produktiem

 

Sadala un pārstrādā taukus un visu organisko aplikumu, kas neizbēgami veidojas caurulēs

 

Ekoloģiski tīrs

 

Izveido organisko apvalku “bioplēvi”, kas nepieļauj tālāku nogulsnējumu veidošanos caurulēs

 

Drošs pielietošanā

 

Efektīvi novērš nepatīkamas smakas

 

Neizraisa koroziju