Izdruka: 20.05.2024. 0:18 no http://SITE_URL_ADDR  

Baktēriju koncentrāts kanalizācijas attīrīšanas iekārtām – to efektīvākai darbībai un smakas likvidācijai

Baktēriju koncentrāts kanalizācijas attīrīšanas iekārtām – to efektīvākai darbībai un smakas likvidācijai

 

Kanalizācijas attīrīšanas iekārtām un tīkliem ir izstrādāti speciāli “dzīvie” mikroorganismi, kas veido enzīmus, lai paātrinātu un efektīvāk nodrošinātu bioloģiskos attīrīšanas procesus attīrīšanas iekārtās un tīklos.  

 

Baktēriju koncentrātam nokļūstot “vides apstākļos”, kuri tām ir labvēlīgi, mikroorganismi sāk aktivizēties – sāk augt, attīrīt ūdeni un vairoties. Baktērijas saskaroties ar ūdeni “atdzīvojas”, jo baktērijas ir izveidotas no gandrīz 90% ūdens, un, lai tās funkcionētu, ir nepieciešams ūdens. Turklāt ūdens ir transportēšanas ceļš, kas ļauj tām pārvietoties starp vidi, kur viņām ir jāattīra.

 

Mikroorganismi ir izstrādāti ar tiem specifisko enzīmu, kas sašķeļ notekūdens savienojumus. Pēc šo mikroorganismu sašķelšanas ūdenī veidojas oglekļa dioksīds (CO2) un ūdens.

 

Mikroorganismi attīrāmo ūdeni ne tikai attīra, bet tajā arī vairojas. Vecās šūnas mirst, bet jaunās turpina savu darbu. Tomēr vēlākās paaudzes nav tik stipras un veido nelielas mutācijas no sākotnējām paaudzēm (baktērijām). Tamdēļ ir nepieciešams ik pa laikam (periodiski) šo baktēriju koncentrātu sistēmai papildināt. Turklāt mūsdienās mājsaimniecībā un apkalpojošā sfērā tiek izmantotas ļoti stipras ķimikālijas, kuras pēc tam tiek novadītas kanalizācijas sistēmā. Baktērijas šo piesārņojumu cenšas attīrīt (pārstrādāt nekaitīgākos savienojumos), taču cīnoties ar šo piesārņojumi, baktērijas kļūst vājākas. Arī šis ir viens no iemesliem, kamdēļ ir ik pa laikam jāpievieno baktēriju koncentrāts.

 

 

BIO-DWT

(Baktēriju koncentrāts, kas samazina notekūdenī esošo kaitīgo vielu daudzumu un novērš smakas)

 

Paredzēts lokālajām kanalizācijas sistēmām – septiķiem, bioloģiskajām attīrīšanas iekārtām un sausajām tualetēm.

 

 

 

 

BIO-DWT ir pētnieciski izstrādāts mikroorganismu koncentrāts, kas ir sausā veidā. Tas ievērojami samazina piesārņojuma daudzumu septiķu tvertnēs, grodos, sausajās tualetēs, notekūdeņu kolektoros, bioloģiskajās attīrīšanas iekārtās. Ja pie iekārtām ir nepatīkama smaka, tad to likvidē - sašķeļ smaku izraisošās molekulas.

 

Šis baktēriju koncentrāts pārstrādā organiskos atkritumus, eļļas, taukus, papīru; iznīcina kaitīgas baktērijas; novērš nepatīkamas smakas; novērš infiltrācijas sistēmas aizaugšanu.

 

BIO-DWT ir efektīvs un tam nav obligāti nepieciešams skābeklis (tātad process var norisināties arī anaerobos apstākļos). Pēc prasībām ir atzīts Valsts Veselības Aģentūrā.

 

Lietošana (sākuma deva):

Jau funkcionējošai sistēmai: 500 g BIO-DWT iebērt klozetpodā un nolaist ūdeni. Pēc tam reizi mēnesī iebērt klozetpodā 45 g un nolaist ūdeni. Veselam gadam pietiek ar vienu 500 g BIO-DWT iepakojumu.

 

Jaunai sistēmai: sākuma deva var 150 g. Pēc tam reizi mēnesī iebērt klozetpodā 45 g un nolaist ūdeni. Veselam gadam pietiek ar vienu 500 g BIO-DWT iepakojumu.

 

Sausajām tualetēm – vispirms iejaukt spainī ar ūdeni, tad apliet. Ja Jūs gribat palielināt efektivitāti (paātrināt vai pastiprināt procesu), palieliniet dozu.